• Regionálne kolo súťaže v rétorike- Štúrov Zvolen 7.5.2019

• Dňa 7.5.2019 sa v Makovického dome v Žiline uskutočnila súťaž v rétorike Štúrov Zvolen. Našu školu reprezentoval Tomáš Filip zo 6.A, ktorý získal za svoj výkon čestné uznanie. Blahoželáme!

• POĎAKOVANIE

• Chcela by som sa poďakovať organizátorom ankety o najobľúbenejšieho učiteľa Slovenska Zlatý Amos SR 2019, ktorú organizuje občianske združenie ADEVYK, v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, vedeniu školy, rodičom a žiakom, ktorí mi posielali hlasy a podporovali ma počas náročnej cesty za víťazstvom. Veľká vďaka patrí hlavne mojím žiakom a ich rodičom, ktorí ma nominovali. ĎAKUJEM !

Peťa Kubičková

• Petra Kubíčková je Zlatý Amos 2019

• Titulom Zlatý Amos 2019 sa od nedele 5. mája bude hrdiť naša učiteľka prvého stupňa Petra Kubičková. Putovnú cenu - kráľovské insígnie, žezlo a korunu, jej odovzdal v Dome kultúry v Pezinku, kde sa konalo finále ankety o najobľúbenejšieho učiteľa Slovenska, minuloročný víťaz Ján Gáll z Košíc.

Gratulujeme