Žiaci 1. B v tom už majú jasno. Posledný deň pred jesennými prázdninami si vysvetlili rozdiel medzi týmito sviatkami. Na návštevu prišla aj školáčka priamo z Londýna, s ktorou hľadali ich spoločné i rozdielne znaky. Hoci bola výzdoba triedy i kostýmy strašidelné, žiaci sa nezľakli ani učenia. Čo-to „pospíkovali“ aj po anglicky s LONDÝNČANKOU OLÍVIOU. Tá prehlásila, že v našej škole sa jej páči omnoho viac ako v tej anglickej. Veselé DUŠIČKO – HALLOWEENSKE aktivity pokračovali aj v ŠKD. Maľovalo sa na tváre, pili sa zázračné drinky, jedli sa potvorky - zabávalo sa.