Dnes zažilo Slovensko obrovskú radosť. Naša Petra Vlhová si na olympijáde v Pekingu vybojovala zlatú medajlu!!!
Žiaci si jej fenomenálnu jazdu pozreli na interaktívnej tabuli. Boli unesení. Pri slovenskej hymne, ktorá znela, keď Petra stála na stupni víťazov, sme aj my stáli a s rukou na srdci si uctili jej víťazstvo pre naše malé Slovensko. Malé rozlohou, ale veĺké srdcom. Tak, ako Petrino srdce.
Žiaci si jej úspech nielen pozreli, ale aj nakreslili. Do ďalekého Pekingu posielame odkaz s veľkým ĎAKUJEME!!!
Žiaci 6. oddelemia ŠKD s Katkou