"Valentínska pusinka skončí ti na líčku,
potom ešte dostaneš červenú ružičku.
K tomu kus môjho srdiečka do dlane,
s ktorým moja láska, navždy ti zostane."
Od sviatku sv. Valentína ubehol už týždeň. No naše 6. oddelenie ŠKD nebolo kvôly karanténe celé. Darčeky, ktoré sme zo srdca a s láskou vyrobili, sme chceli odovzdať niekomu blízkemu spoločne. Tak sme sa dočkali. Dnes sme s našimi vankúšikmi urobili radosť už všetci.
Vankúšiky, ktoré sme vyrobili, veríme, že potešia. Nielenže sú krásne a s láskou robené, ale sú aj EKO. Naše 6. oddelenie celý február pracovalo na triednom projekte "EKO SOS".
Naším cieľom bolo "Dať veciam druhú šancu." Tieto naše vankúšiky sú vyrobené z látky, ktorá bola nazvyš, vyzdobené sú jednoduchou kresbou srdiečka a vyplnené sú odpadovým papierom zo skartovačky. Čiže, nič sme nemuseli kupovať, a tak sme svojou troškou prispeli k ochrane životného prostredia.
"Prejavujme si lásku každý deň a rozdávajme radosť a úsmev okolo seba všade tam, kam pôjdeme."
S láskou žiaci 6. oddelenia ŠKD a Katka
Vlastnoručne vyrobené srdiečka sme si pripevnili na chrbát. Počas krásnych ľúbostných piesní sme si na ne písali vyznania, milé slová a poďakovania.
.