Po celoročnej usilovnej práci sme sa vybrali načerpať novú energiu do prírody. Navštívili sme jednu z najkrajších horských chát tesne pod vrchom Suchý. Aj jej názov je Chata pod Suchým a je v prevádzke už od roku 1948.
Cestou sme si vychutnávali ticho a krásy vysokohorského prostredia. Cesta nám ubiehala rýchlo. Spríjemňovali sme si ju našimi obľúbenými piesňami. Po príchode sme sa občerstvili dobrotami, ktoré nám ponúkala samotná chata. Po chutnom obede sme sa ubytovali a nasledoval oddych. Veľmi rýchlo sme načerpali nové silly. Po oddychu sme sa vybrali objavovať prírodné krásy Malej Fatry. Na neďalekej lúke sme si zasúťažili a vychutnali si nádhernú scenériu vrchu Suchý. Aký by to bol výlet v prírode bez večernej opekačky?
Po rannom prebudení nás čakali chutné raňajky, ktoré nám pripravili tety kuchárky.
Plní pozitívnej energie a zážitkov sme sa vybrali na cestu späť. Bola to obrovská zábava. Cestou sme sa ešte zastavili navštíviť zrúcaninu hradu Varín, ktorú všetci poznáme pod názvom Starhrad.
Naše veľké ĎAKUJEME patrí našim skvelým mamičkám, oteckom a tetám, ktoré nás sprevádzali a strávili s nami nezabudnuteľné chvíle.
Ak aj Vy budete potrebovať načerpať novú energiu, môžete navštíviť toto čarovné miesto. Určite to stojí za to.