Aj tento rok sa naša škola zapojila do Európskeho týždňa mobility. Žiaci v týždni od pondelka 16.9.2024 do piatku 20.9.2024 chodili do školy na bicykli alebo kolobežke. Cieľom tejto kampane bolo upozorniť na možnosti ekologických druhov dopravy.
Zapojilo sa 19 tried našej školy. Najúspešnejšou triedou sa stala trieda 2.A s 273,33% účasťou. Druhé miesto obsadila 1.A trieda so 181,81% účasťou a tretie miesto obsadili žiaci zo 4.A s 72,72% účasťou.
Víťazom srdečne gratulujeme. Veríme, že sme našou kampaňou motivovali aj ďalšie triedy a budúci rok sa k nám pridajú. Takže buďme všetci zdraví a cestujme ekologicky! 🚲