• Zážitkovňa LEGO

02.05.2024 11:51

Zážitkovňa LEGO nám dnes obohatila náš deň. Deti si vyskúšali aké je to postaviť si sobíka,kačku,psíka ale aj hokejistu podľa plániku. Skúsení lektori deťom ukázali ako na to. Deti si to veľmi užili a tešili sa svojím výtvorom.

• Poľovnící v MŠ

02.05.2024 07:03

V materskej škole nás navštívili poľovníci z Poľovníckej spoločnosti Ostrý vrch Bytča. Prostredníctvom zážitkového učenia deti oboznámili s prácou poľovníkov, starostlivosťou o lesnú zver,ako i ukážkou zvukových prejavov zveri.

• Divadlo: Na hojdačke

29.04.2024 07:40

Na Zemi dobre mi.

.........vesmírna loď z ďalekej planéty má problém.... Havaruje priamo do lesa...No,do lesa...Na skládku medzi stromami,kde kedysi les býval. Do predstavenia bolo zapracované aj triedenie odpadov. Deti pomohli kamošom roztriediť papier,plasty a sklo do správnych košov.

• Výtvory naších šikovných detí

29.04.2024 08:46

Slovensko, Deň Zeme,Voda,Les a zvieratká v ňom žijúce,Zvieratká na gazdovskom dvore,Separujeme odpad.

• Education play

19.04.2024 09:04

Deti našej MŠ navštívili mobilné planetárium-kupolu. Eduplay prináša nezabudnuteľný zážitok virtuálnej reality pre deti. Ide o jedinečný zážitok, novým, moderným,kvalitným vybavením. Premietanie sa odohráva v kupole planetária, kde všetko ožíva. Deti sa zážitkovou formou ponorili do danej témy.