• ODHLASOVANIE OBEDOV CEZ INTERNET

• Prostredníctvom internetu, môže prihlásený stravník skontrolavať svoje platby, zistiť aktuálny stav konta, prezrieť si jedálny lístok a ďalšie služby.

Pre registráciu stravníkov a pre odhlasovanie stravy na internete postupujte podľa nasledujúcich pokynov:
          Ako sa dostať do služby strava.cz
          1. mobilná aplikácia: Google Play / App Store
          2. internetová aplikácia: www.strava.cz/strava

Prihlásenie a odhlasovanie stravy používateľom
          1.  Pri prihlásení zadajte vo Výbere jedálne: 9053 alebo použite Vyhľadať jedáleň.

2. V ďalšom dialógu na www.strava.cz sa zobrazí položka Užívateľ 1. Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ SK EN.

3. Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, (vaše používateľské meno je: meno.priezvisko čiže v prípade Ferka Mrkvičku je to ferko.mrkvicka a heslo je váš variabilný symbol.) Variabilný symbol vám bol poslaný cez edupage s vyúčtovaním na stravu na nasledujuci mesiac. Žiaci čo nastúpili do školy po 1.9.2022 majú prihlasovacie meno:  priezvisko.meno alebo meno.priezvisko

Odporúča sa zaškrtnúť Uložiť údaje. Stlačte zelené tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete odhlasovať stravu.

4. Pre odhlasovanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla. Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením zeleného tlačítka Odoslať.

5. Zo systému sa odhlásite kliknutím v menu vpravo hore Odhlásiť sa.
          Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz alebo https://www.strava.cz/Strava/Stravnik/Napoveda

Na odhlasovanie obedov používajte hlavne portal www.strava.cz alebo www.strava.sk

Ak sa vám nedá prihlásiť alebo máte iný online problém prosím použite kontakty nižšie.

• Odhlasuje sa deň vopred, t.j. predchádzajúci výdajný deň (deň kedy sa naposledy vydávala strava) do 13:00 hod.

Predchádzajúci výdajný deň je spravidla predošlý deň pred dňom odhlásenia avšak v prípade pondelka je to piatok.

• Rodičia si svoje deti z obedov odhlasujú sami - cez internet !!!