• Dotácia na stravovanie od 01.07.2022

informácie pre rodičov

Od 1. júla 2022 vstupuje do platnosti zákon č. 232/2022 Z. z. o financovaní voľného času dieťaťa a o zmene a doplnení zákona č. 544/2010 Z. z. o dotáciách v pôsobnosti Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR, ktorým sa upravujú podmienky na získanie dotácie na stravovanie.

• Einstein Teen

Žiaci našej školy Kristína Babčaníková 9.A , Michal Kovačik 8.A a Dominika Kovačiková 7.A v anglickej vedomostnej súťaži Enstein Teen získali krásne tretie miesto . Blahoželáme ! :)

V mesiaci jún sa žiaci našj školy zúčastnili vedmostnej súťaže v anglickom jazyku zameranej na všeobecné vedomosti z oblasti anglického jazyka, dejepisu, geografie, ale i fyziky, či matematiky. V konkurencii 15 žilinských základných škôl obsadili krásne tretie miesto s rovnakým počtom bodov ako víťaz , pričom nás len pár sekúnd delilo od konečného prvého miesta. Za úžasnú reprezentaciu školy im ďakujeme.

• VIEME VČAS ZAREAGOVAŤ?

Posledné dni v klube sme sa zamerali na prevenciu úrazov a následne aj ich ošetrenie, poprípade poskytnutie prvej pomoci. Blíži sa leto, prázdniny. V tomto období je zvýšené riziko úrazov, úpalov a dehydratácia nášho tela. Sme menej obozretní, sme viac "rozšantení" a tým rýchlejšie podceníme starostlivosť o naše zdravie.

• Gorazďáci z 3.A opäť reprezentujú svoju školu

Pri príležitosti slávnostného otvorenia novovybudovaného Atletického štadióna zorganizovala Žilinská univerzita Beh olympijského dňa 2022. Zúčastnili sa ho aj naši tretiaci.

Všetci zúčastnení podali skvelé výkony, za ktoré im patrí obrovské poďakovanie.

Osobitne by sme chceli pogratulovať EVIČKE BÍLEŠOVEJ a RIŠKOVI KEKELYMU. Vo svojej kategórii získali ZLATÚ MEDAILU a krásne 4. miesto.

• Partneri

• Zvonenia